Апартман 2 (2+1)

Апартман 2 (2+1)

  • Мирен околина.
  • Трокреветен апартман (50м2) на прв кат. Засебен влез.
  • Спална соба, кујна со трпезарија, дневен престој (кауч на спуштање), купатило, и тераса (10м2) со поглед кон морето.
  • Целосно опремена кујна, тв-сателитска, вклучени прекривки и крпи.
  • Паркинг.
  • Бесплатен интернет.
  • Брануваа за деца.
  • Жар.
  • Дистанца oд Море 350m.

*Апартманите 1 и 2 делат иста голема тераса, која е поделена на две помали со преграда која може да се отстрани доколку гостите сакаат да ја користат целата тераса заедно.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.